A.T.M.Osfera - nazwa pochodzi od inicjałów rodzinki założyciela jednej z najlepszych stajni filmowych w kraju, A-Ania, T-Tomasz, M-Martynka, O-Oliwier.

ATMOsfera powstała w lipcu 2005 roku. Założycielem jest Tomek Jasiak, mieszkaniec Jeleniej Góry, kibic rajdów samochodowych. Z miłości do sportu, Tomek zaczął robić klipy, jednocześnie zakładając grupę ATMOsfera. Żmudna nauka i dochodzenie do wprawy zaowocowało wieloma nagrodami. Największe nasze sukcesy to : ˇ 1 miejsce w konkursie RallyPL.com , 2 miejsce w konkursie Castrol Q-serwice.

Poza tym przygotowujemy relacje do programu "50 km/h" w dolnośląskiej telewizji DAMI. Ponadto wykonaliśmy klipy dla czołowych kierowców rajdowych takich jak Michał Bębenek czy Stefan Karnabal.

Obecnie w stały skład ATMOsfery wchodzą:
ˇ Tomasz Jasiak
ˇ Michał Majewski

Oraz operatorzy współpracujący okazjonalnie:
ˇ Kamil "Budyń" Budny
ˇ Marek Majewski

 
Szczegółowy opis ekipy:
Tomek - 21.10.1973. Pierwszego rajdu nie pamieta ,tak dawno to było. Na poczatku była zabawa z aparatem fotograficznym, a potem kamera, kamera...
 
Michał - 26,01,1990. Na pierwszym rajdzie był mając... 3 lata. Czynnie interesuje się od 1997 roku. Przygodę z kamerą na oesie zaczął pod koniec 2005 roku na Rajdzie Lausitz. Jego ulubionym kierowcą jest Tomek Kuchar i Marcin Bełtowski.